Ručne vyrábané šperky
Doprava zadarmo nad 99€
info@celebritka.sk
0914 70 80 90
0.00

Váš košík

Bezpečný nákup
30/09/2021

Inšpirácie na zásnuby

Zásnuby sú pre ženu jedným z najvýznamnejších okamihov života. Pokiaľ chcete, aby si tento výnimočný moment zapamätala do konca života, mali by ste ho spraviť skutočne čarovným. Zásnuby pritom nie sú len o šperkoch. Vašej vyvolenej môžete dopriať aj iné originálne prekvapenia, ktoré jej vyrazia dych!

Platí pravidlo, že inšpiráciu na zásnuby by ste nemali hľadať výlučne na internete. V prvom rade sa zamyslite, čo má vaša milovaná žena rada a darček prispôsobte jej tajným želaniam. Zásnuby nevnímajte ako krátky okamih, kedy žene nasadíte prsteň. Spravte z nich veľký zážitok, ktorý si obaja zapamätáte do konca života. Ako na to? Prinášame vám inšpirácie, od ktorých sa môžete odraziť.

Dovolenka vo vysnenej destinácii

Dovolenka je obľúbeným miestom, kde muži žiadajú ženu o ruku. Avšak, môže byť aj skvelým darčekom po tom, ako ste už zasnúbení. Žena od vás bude očakávať snubný prsteň, no keď jej okrem neho dáte v obálke malé prekvapenie v podobe letenky do vysnenej destinácie, nepochybne v nej vzbudíte silné emócie.

Či už to bude Londýn, Paríž, alebo exotická dovolenka na Havajských ostrovoch, o veľkú romantiku máte postarané. Ak budete plánovať vopred, takýto originálny zásnubný dar pre ženu nemusí byť ani príliš drahý.

Deň podľa jej predstáv

Skvelým zásnubným darom môže byť aj poukážka na strávenie dňa podľa predstáv vašej drahej. Ukážete jej tým, že presne viete, čo má rada. Nebude tak pochybovať o tom, že si vybrala toho najlepšieho životného partnera. Vezmite ju do útulku venčiť psíky, pozvite ju na romantickú večeru v jej obľúbenej reštaurácii, choďte na zážitkový let lietadlom. Zoberte ju do jej obľúbených obchodov, choďte na peknú túru. Jednoducho, robte s ňou to, čo má najradšej a splňte jej všetky najtajnejšie želania!

Nezabudnuteľný šperk

Samozrejme, základným šperkom na zásnuby je prsteň. Ten určite nevynechajte. Pri výbere zásnubného prsteňa nešetrite a vyberte elegantný kúsok, ktorý vyčarí úsmev na tvári. Avšak, nemusíte ostať len pri prsteni, práve naopak. Svojej vyvolenej môžete k nemu pribaliť aj originálny náhrdelník, náramok či náušnice. Priebeh zásnub tak zaujímavo ozvláštnite a žene spravíte ešte väčšiu radosť.

Výnimočným zásnubným darom môže byť aj celebritka s hlbším významom alebo šperk s gravírovaním. Do povrchu šperku môžete nechať vygravírovať iniciálky, nápis alebo dokonca ľubovoľný vzor, ktorý ho spraví jedinečným.

Partnerský náramok

Výnimočný darom môže byť aj originálny šnúrkový náramok, ktorý slúži ako symbol ochrany pred zlou energiou. Podobný náramok si môžete zakúpiť aj vy a doladiť sa tak s vašou partnerkou.

Vybrať ten správny darček pre ženu na zásnuby nemusí byť na prvý pohľad jednoduché, no keď trochu porozmýšľate a popustíte uzdu fantázii, nepochybne aj vy vymyslíte originálny plán, ktorý bude stáť za to!

CELEBRITKA s.r.o. | 2024
Podporu poskytuje Eggresh
lockenvelopeusercartsmartphonediamondmagnifiercrossmenuchevron-down