Ručne vyrábané šperky
Doprava zadarmo nad 99€
info@celebritka.sk
0914 70 80 90
0.00

Váš košík

Bezpečný nákup
26/04/2023

Personalizované šperky a celebritky, keď má šperk hlbší zmysel...

Šperky nie sú len sterilným doplnkom, ktorý oživí váš outfit. Správny šperk je o tom, že vo vás vzbudzuje isté emócie - pozitívne spomienky na všetky chvíle, ktoré ste s ním prežili. Každý z nich je niečím výnimočný, unikátny. Pokiaľ chcete svoju kolekciu obohatiť o skutočne originálny kúsok, máme pre vás tip – spoznajte personalizované šperky a celebritky!

Náhrdelník s menom plný zážitkov

Tento výnimočný šperk je skvelým darčekom pre dieťa, respektíve, mladého človeka. Stane sa súčasťou postupného vývoja osobnosti a bude tak nositeľom nekonečného množstva spomienok. Elegantný náhrdelník s menom sa dá ľahko zladiť s akýmkoľvek outfitom a nosiť ho viete prakticky neustále.

Na výber je dokonca viacero materiálov – striebro, žlté a biele zlato. Meno je reprezentované unikátnym fontom, ktorý pôsobí ľahkým dojmom. Jedná sa tak o doplnok, ktorý si jednoducho zamilujete!

Šperk ako spomienka na domov

Šperk nemusí reprezentovať len vašu osobnosť či meno. Dokáže pripomínať domov. V našej ponuke nájdete šperk Srdce je domov, ktorý je v tvare ľubovoľnej krajiny sveta. Do nej je následne vytvorené srdiečko v mieste, kde sa nachádza váš skutočný domov. Keď cestujete po svete, vašu domovinu takto budete mať stále pri sebe. Šperk vám bude zároveň pripomínať všetky cenné spomienky, ktoré ste na danom mieste zažili.

Vybrať si môžete z 2 materiálov – zlata alebo striebra, podľa toho, ktorý z nich je vášmu srdcu bližší. Šperk Srdce je domov poslúži aj ako skvelý darček pre vašich blízkych. Napríklad, priateľov alebo členov rodiny, ktorí sa odsťahovali do zahraničia.

Zvierací miláčik ako šperk

Chcete svojho domáceho miláčika nosiť stále pri sebe? Či už máte doma psa, mačku, škrečka alebo akékoľvek iné zvieratko, ktoré je členom vašej rodiny, môžete si ho nechať zvečniť do podoby elegantného šperku. Je to jednoduché. Zosnímajú sa hlavné črty tela daného zvieraťa a na základe presných dát sa zhotoví zlatý alebo strieborný šperk, ktorý poslúži ako originálny doplnok ku každému outfitu.

Spomienky na vášho miláčika tak budete mať stále živo v pamäti a aspoň takýmto spôsobom vás bude sprevádzať úplne všade, každý jeden deň.

Originálne celebritky s hlbším zmyslom

Obľubujeme šperky, ktoré majú hlbší zmysel. Práve preto v našej ponuke nájdete celebritky s rôznymi originálnymi prvkami, ktoré budú pre vás niečo ako talizman. Prinesú vám šťastie a poslúžia ako spomienka na všetky pekné chvíle, ktoré ste doteraz v živote zažili.

Či už je to kruh dôvery, blesk, srdiečko, slnko či mesiac, prívesky na jednotlivých celebritkách majú vždy hlbší zmysel. Zároveň sa však jedná o elegantné šperky, ktoré sa nemusíte báť nosiť ku akémukoľvek outfitu. Vyrobené sú z kvalitného zlata alebo striebra.

Tak neváhajte, obohaťte svoju kolekciu o originálne personalizované šperky aj vy a strávte s nimi tie najpamätnejšie životné udalosti!

CELEBRITKA s.r.o. | 2024
Podporu poskytuje Eggresh
lockenvelopeusercartsmartphonediamondmagnifiercrossmenuchevron-down