Ručne vyrábané šperky
Doprava zadarmo nad 99€
info@celebritka.sk
0914 70 80 90
0.00

Váš košík

Bezpečný nákup
zlatnictvo poprad

Zlatníctvo Poprad

Zlatníctvo CELEBRITKA nájdete vedľa OC FÓRUM v Poprade. V našom zlatníctve ponúkame predaj zlatých a strieborných šperkov a to retiazky, celebritky, náhrdelníky, prstene, svadobné obrúčky, náušnice a prívesky. Ako jediné zlatníctvo v Poprade Vám ponúkame širokú škálu zlatníckych služieb priamo na mieste a konzultáciu opravy, alebo výroby šperku priamo so zlatníkom.

jedinečný a neobyčajný šperk

Pri výrobe šperkov dbáme na kvalitu práce a použitých materiálov. Šperk vyrobený u nás má v sebe jedinečnosť. Sme ľudia a na rozdiel od strojov vyrobiť dva úplne identické šperky je nemožné. Preto je pre nás každý šperk jedinečný a vieme že bude jedinečný aj pre Vás, bude jedinečný a obohatený o spomienku, o udalosť s ktorou si ho Vy a osoba ktorej ho darujete budete navždy spájať.

The latest from our company

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries

Šperky za najnižšie ceny

V našom zlatníctve nájdete široký výber šperkov za najlepšie ceny v Poprade a garantujeme najnižšiu cenu v rámci konkurencie. Naším cieľom je ponúknuť šperky, ktoré Vás zaujmu svojím dizajnom, cenou a hlavne kvalitou. Kvalitný šperk nemusí byť drahý, ak ho robíte s láskou. Prinášame kúsok šťastia pre každého v rozumnej cene.

Zákazková výroba šperkov

Váš vysnívaný šperk, o ktorom snívate môže byť realita. Stačí prísť k nám na predajňu a ak to bude v našich silách splníme Váš sen. Vedeli ste, že Váš nový šperk, môže byť vyrobený aj zo zlata, ktoré prinesiete? Môže byť vyrobený zo starých šperkov, ktoré nenosíte, alebo už nie sú v móde, ale predsa máte k tomu šperku citový vzťah. Premeňte Váš starý zničený šperk na nový šperk s novým leskom a vôňou novoty.

výroba šperkov na mieru

Referencie

Štefan Kondula
Štefan Kondula
26/01/2024
Veľká spokojnosť určite odporúčam. Dal som opraviť dva pokrivené prstene, ktoré v žiadnom inom zlatníctve nechceli opraviť. Po oprave sú prstene ako nové a za super cenu.👍👍👍 Ďakujeme.
Mrislava Alexová
Mrislava Alexová
19/01/2024
Chcem sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za expresné vybavenie mojej požiadavky s ktorou mi v žiadnom zlatníctve nevedeli pomôcť a veľmi príjemný prístup k zákazníkovi. Veľká spokojnosť.
Patrik Štefaňák
Patrik Štefaňák
17/12/2023
Odporučam všetkými 10 obručky na mieru jak nikto nevedel spraviť a cena 👌🏼
Zuzana Melišková
Zuzana Melišková
16/12/2023
Veľmi dobrá skúsenosť, milý personál, jedinečné a kvalitné šperky. Možnosť opravy na počkanie a výroba šperku podľa vlastnej predstavy. Určite odporúčam.
Martin Mudrák
Martin Mudrák
29/11/2023
Veľká spokojnosť, rýchla oprava šperku. Pri zakúpení náhrdelnika som dostal zaujímavý prívesok ako darček.
J G
J G
28/11/2023
Chcel som svojej polovičke dopriať originálny prsteň presne podľa jej predstavy ktorý v bežnom zlatníctve som nemohol nájsť. To mi dokázali splniť až v Celebritke, kde mi môžem povedať odborník vo fachu vyrobil nádherný a kvalitný prsteň, s certifikovaným diamantom, ktorý čoskoro (ak povie áno) bude zdobiť prsteník mojej milovanej polovičky a za cenu o tretinu nižšiu v porovaní s klasickými zlatníctvami
Екатерина Журенко
Екатерина Журенко
14/11/2023
Veľmi ďakujem za opravu prsteňa) Ste šikovní
Dana Sirotnakova
Dana Sirotnakova
13/11/2023
Som veľmi spokojná s Celebritkou s. r. o., konkrétne s prístupom šikovného zlatníka, ktorý bol ochotný opraviť môj zlatý šperk. Len chvíľku potom čo som dala prsteň na opravu už mi volal, že si môžem opravený prsteň vyzdvihnúť. Prekvapila ma rýchlosť a ešte viac ma prekvapila pekná práca, ktorú odviedol. Prsteň je krásny, ako nový. Za mňa 100% spokojnosť so všetkým. Mojim známym Celebritku budem určite odporúčať.
Sabína Komiňáková
Sabína Komiňáková
09/11/2023
Ďakujeme veľmi pekne spoločne s kolegami za krásnu prácu, konkrétne gravírovanie fotografií na prívesok. Taktiež super a rýchla komunikácia s personálom a veľká snaha z ich strany :) Takže určite odporúčame 😊
Andrej Macho
Andrej Macho
05/11/2023
Veľmi dobrá skúsenosť s touto firmou. Od osobitého návrhu cez profesionálne konzultacie a precízne spracovanie po výsledný produkt s ktorým som nadmieru spokojný. Oceňujem prehľad v oblasti trendov, materiálového spracovania a sprostredkovania drahokamov. Vážim si individuálny prístup ku klientovi a nemôžem nič iné než odporučiť. Ďakujem Celebritka.
CELEBRITKA s.r.o. | 2024
Podporu poskytuje Eggresh
lockenvelopeusercartsmartphonediamondmagnifiercrossmenuchevron-down