Ručne vyrábané šperky
Doprava zadarmo nad 99€
info@celebritka.sk
0914 70 80 90
0.00

Váš košík

Bezpečný nákup

o nás

Zameriavame sa na výrobu šperkov a na ich pohodlné každodenné nosenie. Naším cieľom je tvoriť nadčasové šperky vyhovujúce vaším predstavám a rozpočtu.

Začiatky

Možnosť pracovať so šperkmi som dostal v roku 2014. Moje prvé kroky v tejto oblasti smerovali najmä k renovácií šperkov. Neskôr som šperky začal opravovať a prispôsobovať ich rôznym požiadavkám zákazníkov, avšak, vždy ma lákala výroba nových šperkov.

Štúdium

S túžbou rozvíjať svoje tvorivé schopnosti som začal študovať v odbore zlatník a klenotník kde som sa bližšie priučil tomuto remeslu. Popri škole som si postupne začal zariaďovať svoju vlastnú skromnú dielňu. Spočiatku som vyrábal šperky podľa zadaní do školy, ktoré oslovili mojich najbližších čo ma motivovalo čeliť náročnejším výzvam. Postupne začali prichádzať prvé výzvy od mojej rodiny a kamarátov.

Rozvoj

Všetky zarobené peniaze som investoval do nákupu rôznych zariadení a nástrojov čo viedlo k rozšíreniu možností výroby šperkov. Po ukončení štúdia bolo načase splniť si svoj sen, ktorým bolo vyrábať vlastné šperky v sprievode vlastnej značky. Takto vznikla firma s názvom CELEBRITKA.

Unikát

Každý šperk má svoj príbeh. Naše šperky sú inšpirované príbehmi, ktoré sa spájajú so životnými udalosťami, akými sú narodeniny, Valentín, Vianoce, ale predovšetkým zásnuby a svadba. Istotne ste zažili, že pri pohľade na vašu šperkovnicu ste mali pocit, že je akousi pokladnicou vzácnych spomienok a okamihov. Každému nami vyrobenému šperku sa snažíme vniesť významný príbeh, ktorý vám pri pohľade naň oživí tento vzácny moment, pretože každý šperk vzniká spojením emócii.

Záruka

Zameriavame sa zväčša na minimalistické šperky vhodné pre každodenné nosenie ale aj pre špeciálne príležitosti. Každý jeden šperk je starostlivo vyrobený z kvalitných materiálov so zmyslom pre detail. Sme presvedčení o tom, že práve toto je zárukou toho, aby si šperk zachoval svoju brilantnosť aj po rokoch každodenného nosenia. Veríme, že naša vášeň k tvorbe šperkov a zmysel pre detail budú zárukou Vašej spokojnosti.
CELEBRITKA s.r.o. | 2024
Podporu poskytuje Eggresh
lockenvelopeusercartsmartphonediamondmagnifiercrossmenuchevron-down