Ručne vyrábané šperky
Doprava zadarmo nad 99€
info@celebritka.sk
0914 70 80 90
0.00

Váš košík

Bezpečný nákup

Opravy šperkov

Ponúkame rozsiahle služby zlatníckych opráv prevažne zlatých a strieborných šperkov. Vieme opraviť takmer všetky typy šperkov a medzi najčastejšie úkony patrí letovanie retiazky, úprava veľkosti prsteňa, fasovanie kameňov alebo renovácia šperkov.

RENOVÁCIA

Šperky sa bežným nosením zanesú, vyblednú a nevyzerajú tak ako keď boli nové. Ich renováciou dosiahneme lesk nového šperku. Zároveň obnovíme aj Vaše spomienky ku konkrétnemu šperku a budete ho opäť nosiť s radosťou.

GRAVÍROVANIE

Gravírovaním obohatíme šperk niečím výnimočným spojeným s Vaším životom alebo udalosťou ku ktorej sa viaže šperk, a zároveň sa stáva nosičom jedinečnej správy vytvorenej Vami. Najčastejšie sa gravírujú svadobné obrúčky ale aj iné šperky, na ktoré môžete vygravírovať venovanie, iniciály alebo aj fotku.
Gravírovanie picture_web

OPRAVY V POPRADE

Svoj šperk môžete na opravu prieniesť aj osobne. Naša predajňa sídli hneď vedľa OC FORUM na námestí v Poprade. Opravu vykonáme aj na počkanie, za ten čas si môžete dať kávu, alebo urobiť nákup. Vážime si Váš čas a preto robíme opravy najrýchlejšie v širokom okolí.

SPRIEVODNÝ LIST K OPRAVE ŠPERKU

v prípade zaslania poštou
SPRIEVODNY LIST KU OPRAVE SPERKOV

Sprievodný list spolu so šperkami pošlite poisteným listom doporučene v plastovej obálke, ktorá zabráni jeho strate na sídlo spoločnosti: CELEBRITKA s.r.o., Námestie svätého Egídia 3006/116, 05801 Poprad. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že pri oprave môže vzniknúť strata váhy šperku do 10%.

 

 

CELEBRITKA s.r.o. | 2024
Podporu poskytuje Eggresh
lockenvelopeusercartsmartphonediamondmagnifiercrossmenuchevron-down