Ručne vyrábané šperky
Doprava zadarmo nad 99€
info@celebritka.sk
0914 70 80 90
0.00

Váš košík

Bezpečný nákup
30/09/2021

Vyskúšajte opravy šperkov!

Šperky sa nosením prirodzene opotrebúvajú a s postupom času strácajú svoj pôvodný charakter. V prípade lacných kúskov, ktoré si dáte na seba raz za 2 roky, vám na poškodení možno príliš nezáleží. Avšak, určite máte aj vy svoj obľúbený šperk, ktorý vo vás vzbudzuje silné spomienky, emócie a nosíte ho jednoducho všade. Vtedy vám určite nie je jedno, že sa vám postupne rozpadá pred očami. Našťastie, na tento problém existuje jednoduché riešenie – opravy šperkov!

Čo všetko zahŕňajú opravy šperkov?

S opravami šperkov máme veľké skúsenosti, preto si dokážeme poradiť aj s náročnejšími úkonmi. Aby bola oprava dokonalá, nevyhnutnosťou sú nielen špeciálne nástroje, ale aj ľudské schopnosti. Práve vďaka nim si v našej dielni dokážeme poradiť prakticky s akýmkoľvek druhom šperkov. Naši zákazníci najčastejšie využívajú nasledovné služby.

Renovácia šperkov

Na povrchu zlatých či strieborných šperkov dochádza ku prirodzeným chemickým procesom, ktoré majú za následok stratu pôvodnej farby a lesku. Kým striebro pomaly tmavne, zlato zas bledne. Váš obľúbený šperk tak stráca svoju krásu a vy možno hľadáte spôsoby, ako mu dať trochu lásky a prinavrátiť jeho pôvodný šarm.

Renovácia šperkov spočíva v detailnom vyčistení a mechanickom doladení šperkov tak, aby opäť vyzerali ako nové. Konkrétne úkony vždy záležia od toho, aké opotrebenie sa na šperku nachádza. Jedno je však isté – späť sa vám vráti v nádhernom stave, v akom ste ho naposledy videli, keď ste ho prvýkrát vybrali zo škatuľky ako nový.

Letovanie retiazky

S pretrhnutou retiazkou sa najčastejšie stretávame v prípade tenkých náramkov a náhrdelníkov. Tento problém je, našťastie, jednoducho opraviteľný. Letovanie retiazky spočíva v spojení roztrhnutých koncov späť dokopy, váš šperk tak bude opäť vyzerať ako nový.

Fasovanie kameňov

Ani v prípade, že vám z vášho prsteňa, náramku či náušnice vypadol okrasný kamienok, nič nie je stratené. Fasovanie je spôsob, ako sa dá kameň profesionálne opäť zasadiť do šperku. Potrebné sú však špeciálne nástroje a najmä skúsenosti. Tie našim renovátorom nechýbajú, preto sa na nás môžete aj v tomto ohľade 100% spoľahnúť.

Úprava veľkosti prsteňa

Kúpili ste svojej drahej úžasný prsteň, ale nesedí jej? Alebo sa vám len rokmi zmenili prsty a váš vzácny prstienok sa vám už nedá nosiť? Nemusíte si hneď kupovať nový, postačí úprava veľkosti prsteňa. Našimi overenými metódami dokážeme účinne zmeniť veľkosť prsteňa tak, aby vám opäť dokonale sadol.

Individualizácia podľa vašich predstáv

Nový život môžete svojim šperkom vnuknúť nielen formou renovácie, ale aj v podobe gravírovania. Na vami zvolený šperk dokážeme gravírovaním permanentne „vyryť“ vaše iniciálky, krátky nápis, ľubovoľný vzor či dokonca fotku! Šperku tak dodáte unikátny charakter a stane sa pre vás výnimočnejším.

CELEBRITKA s.r.o. | 2024
Podporu poskytuje Eggresh
lockenvelopeusercartsmartphonediamondmagnifiercrossmenuchevron-down