0.00

Váš košík

Bezpečný nákup

Happily ever after

UNIQUE JEWELRY 

Unique jewelry – jedinečný a neobyčajný šperk

Pri výrobe šperkov dbáme na kvalitu práce a použitých materiálov. Šperk vyrobený u nás má v sebe jedinečnosť.  Na rozdiel od strojov sme ľudia a vyrobiť dva úplne identické šperky je nemožné. Preto je pre nás každý šperk jedinečný a vieme že bude jedinečný aj pre Vás, bude jedinečný a obohatený o spomienku, o udalosť s ktorou si ho Vy a osoba ktorej ho darujete budete navždy spájať.
Súbor_001

najpredávanejšie šperky

jedinečný a neobyčajný šperk

Pri výrobe šperkov dbáme na kvalitu práce a použitých materiálov. Šperk vyrobený u nás má v sebe jedinečnosť. Sme ľudia a na rozdiel od strojov vyrobiť dva úplne identické šperky je nemožné. Preto je pre nás každý šperk jedinečný a vieme že bude jedinečný aj pre Vás, bude jedinečný a obohatený o spomienku, o udalosť s ktorou si ho Vy a osoba ktorej ho darujete budete navždy spájať.

The latest from our company

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries

Remeslo má zlaté dno

Žijeme v dobe kedy sú ľudia postupne nahradení strojmi, v dobe kedy sa každý ponáhľa a necháva veľa vecí na poslednú chvíľu. Remeslá boli donedávna na ústupe, ale ľudia pochopili ich význam. Tak ako iné remeslá ožívajú… tak aj zlatnícke remeslo nevymrelo a nikdy nevymrie. Ručne vyrobený šperk ma svoju tvár a dušu. Ľudia sú si podobní a zároveň sme každý iný, tak aj naše šperky sú si podobné ale vždy jedinečné, každý jeden z našej dielne je „Unique jewelry“.
DSCF4204
Súbor_003

Šperky s pamätnou hodnotou

Všetci sme už niekedy v živote dostali dar vo forme šperku, nosili ho a zároveň tak ako človeku s vekom pribudnú vrásky na čele, tak aj na šperk pôsobí zub času. Pre mnohých z Vás má ten šperk pamätnú hodnotu, dostali ste ho od osoby, ktorá je Vášmu srdcu blízka a možno je to už len pamiatka na ňu. Tak ako Vám ten šperk v minulosti dával pocit lásky, dožičte mu tú lásku teraz Vy. Pošlite ho k nám a my mu vrátime tvár akú mal v čase, keď ste ho dostali.
CELEBRITKA s.r.o. | 2023
Podporu poskytuje Eggresh.com
lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down